Kretingos Simono Daukanto progimnazija

MISIJA: Teikti kokybišką ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį ir pagrindinį išsilavinimą (pagrindinio ugdymo pirmoji dalis), ugdyti mokinių bendrąsias kompetencijas saugioje ir sveikoje aplinkoje.

VIZIJA: Moderni, besimokanti, atvira kaitai mokykla, kurioje saugu ir gera mokytis, dirbti ir kurti.

Adresas

Palangos g. 25, LT-97122 Kretinga

Susisiekite telefonu

+370 (626) 03480

Elektroninis paštas

info@kdp.lt

Parama progimnazijai

2 kovo, 2022

Parama progimnazijai

Mieli Kretingos Simono Daukanto progimnazijos mokinių tėveliai, darbuotojai, mūsų bičiuliai, visi švietimui neabejingi žmonės!

Kiekvienais metais džiaugiamės, kad esate aktyvūs mūsų progimnazijos bendruomenės nariai, rėmėjai, kad Jums rūpi mokinių, klasės, visos progimnazijos reikalai. Esame ypač dėkingi už supratingumą, geranorišką bendradarbiavimą ir nuoširdų norą padėti kurti vaikams jaukesnę, saugesnę ir modernesnę mokymosi aplinką, sudominti juos mokslu ir technologijomis. Kiekvieno Jūsų širdies sprendimas skirti pajamų mokesčio dalį (1,2%) – džiaugsminga dovana, kuri kiekvienais metais panaudojama mūsų progimnazijos vykdomose veiklose ir lemia jų įgyvendinimo sėkmę. Maži, geri darbai gimdo didelius ir gražius pokyčius. 2021 metais gauta 1576,49 eur. paramos ir likutis 94,00 eur. Iš viso 1670,49 eur. Paramos pinigai progimnazijos Tarybos sprendimu panaudoti  2022 m. I ketvirtį  keramikos dirbtuvių inventoriaus įsigijimui. Paraginkite tai padaryti ir savo draugus bei pažįstamus. Jūsų investicija tikrai bus pelninga Jums ir naudinga progimnazijai.

Nusprendę suteikti paramą progimnazijai, užpildykite nustatytos FR0512 formos (versija 03) prašymą. Šiais metais, norint paremti progimnaziją 1,2 procentų pajamų mokesčio dalimi, reikia elektroniniu būdu deklaruoti pajamas už 2021 metus (forma GMP 311 v.1). Tik deklaravus pajamas (jei yra tokia prievolė), bus vykdomas Jūsų prašymas dėl 1,2 procentų sumos pervedimo progimnazijai. Tai paramos teikimo būdas, nereikalaujantis iš gyventojo papildomų materialinių išlaidų. Prašymas pervesti 1,2 procentus pajamų mokesčio sumos turi būti pateiktas iki 2022 metų gegužės 2 dienos.

Kretingos Simono Daukanto progimnazijos rekvizitai:
Įmonės kodas: 190284487
Kretingos Simono Daukanto progimnazija

Ačiū už Jūsų sąmoningumą ir atsakingumą!

Su pagarba
direktorė Sigita Jonaitienė

Ši svetainė naudoja slapukus ir prašo jūsų asmeninių duomenų, kad pagerintų jūsų naršymo patirtį.
Skip to content