Savivaldos institucijos

lapkričio 28, 2019

Savivaldos institucijos

Progimnazijos taryba
  • Veronika Kerinienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
  • Nariai:
    • Nijolė Andriuškytė – matematikos mokytoja metodininkė;
    • Živilė Sabaliauskaitė – dailės mokytoja metodininkė;
    • Dangira Cibulskienė – mokinio mama;
    • Lina Kaliniauskienė – mokinio mama;
    • Vilma Kontrimienė – mokinio mama;
    • Kamilė Mačernytė – 7b klasės mokinė;
    • Filomena Stonkutė – 7a klasės mokinė;
    • Justas Kaliniauskas – 8a klasės mokinys;
    • Nerijus Ciparis – bendruomenės atstovas.
Tėvų „klasės" sąrašas
  • Ikimokyklinio ugdymo grupė „Voveriukai“ – Akvilė Minelgė,
  • Ikimokyklinio ugdymo grupė „Žirniukai“ – Valdonė Šantienė,
  • Ikimokyklinio ugdymo grupė „Zuikučiai“ – Irma Andriužienė,
  • Ikimokyklinio ugdymo grupė „Žiogeliai“ – Inesa Kriukienė,
  • Priešmokyklinio ugdymo grupė „Boružėlė“ – Lina Gerybienė,
  • 1a klasė – Deimantė Vitkutė-Stonkuvienė,
  • 1b klasė – Rasa Jablonskienė,
  • 2a klasė – Kristina Pivorienė,
  • 2b klasė – Alina Venclovienė,
  • 2c klasė – Lina Kaliniauskienė,
  • 3a klasė – Vita Urbonienė,
  • 3b klasė – Renata Rimkienė,
  • 4a klasė – Edgaras Kaulickis,
  • 4b – Rita Stankevičienė,
  • 5a – Lina Gečienė,
  • 5b – Gražina Strakšienė,
  • 6a – Dalia Gudauskienė,
  • 6b – Jurgita Puškorienė,
  • 7 – Gražina Strakšienė,
  • 8 – Ramutė Beniušienė
Mokinių taryba
  • Dominyka Gudauskaitė 8a – mokyklos prezidentė;
    • Daniševičius Aironas(5a klasė);
    • Strakšytė Evelina (5a klasė);
    • Balsevičiūtė Aistė (5b klasė);
    • Narvilas Arnoldas (5b klasė);
    • Lubytė Ugnė (6a klasė);
    • Viskontas Domantas (6a klasė);
    • Beniušytė Austėja (6b klasė);
    • Paulauskaitė Kamilė (6b klasė);
    • Kavarzaitė Emilija (7a klasė);
    • Stonkutė Filomena (7a klasė);
    • Ivoncius Raimondas (7a klasė);
    • Baužys Gintaras (7b klasė);
    • Beringas Dovydas (7b klasė);
    • Garbačiovaitė Nėja (8a klasė);
    • Kaliniauskas Justas (8a klasė);
    • Marčenkov Ivan (8a klasė);
    • Masedunskytė Rugilė (8a klasė);
    • Vaitelytė Ugnė (8a klasė);
    • Zubavičiūtė Kamilė (8a klasė);
    • Taučiūtė Kornelija (8b klasė);
    • Paulauskas Matas (8b klasė).
Pamokų laikas

Pamokų laikas (1-4 klasėms) 2020-2021 m. m.:

  1. pamoka 8.00 – 8.45
  2. pamoka 8.55 – 9.40
  3. pamoka 9.50 – 10.35
  4. pamoka 10.55 – 11.40
  5. pamoka 12.00 – 12.45
  6. pamoka 12.55 – 13.40

 

Pamokų laikas (5-8 klasėms) 2020-2021 m. m.:

  1. pamoka 8.00 – 8.45
  2. pamoka 8.55 – 9.40
  3. pamoka 9.50 – 10.35
  4. pamoka 10.55– 11.40
  5. pamoka 12.00 – 12.45
  6. pamoka 12.55 – 13.40
  7. pamoka 13.50 – 14.35
Darbuotojų poreikis

Šiuo metu poreikio nėra

Progimnazijos intranetas

„Ką jaunose dienose įgysi, tuomi ir senatvėje džiaugsies“ (S. Daukantas)

Skip to content

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Daugiau informacijos

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close