Pasirinkite puslapį

Komisijos ir darbo grupės

spalio 1, 2022

Komisijos ir darbo grupės

PROGIMNAZIJOS VEIKLOS ĮSIVERTINIMO GRUPĖ:

  • Justas Valaitis – pradinio ugdymo vyresnysis mokytojas, pirmininkas.
  • Nariai:
    • Renata Bačiulienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė;
    • Asta Balsė – anglų kalbos vyresnioji mokytoja;
    • Edita Miežetienė – informacinių technologijų mokytoja metodininkė;
    • Eglė Žvirzdinienė – pradinio ugdymo mokytoja.

PROGIMNAZIJOS VAIKO GEROVĖS KOMISIJA:

  • Silvija Geležinienė – socialinė pedagogė, pirmininkė.
  •  Nariai:
    • Indrė Afarjancė – specialioji pedagogė;
    • Julija Akimenkova – psichologė, pirmininko pavaduotoja;
    • Jurgita Anilionienė – psichologė;
    • Diana Anužienė – socialinė pedagogė;
    • Renata Bačiulienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
    • Emilija Gagilaitė, logopedė;
    • Vida Garjonienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
    • Silvija Geležinienė – socialinė pedagogė;
    • Veronika Kerinienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
    • Vita Kietelytė – vyresnioji specialioji pedagogė, vyresnioji logopedė;
    • Aristida Kižienė – visuomenės sveikatos priežiūros specialistė;
    • Rasa Marciulevičienė – pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
    • Toma Šikšniuvienė – specialioji pedagogė, logopedė;
    • Justas Valaitis  – pradinio ugdymo vyresnysis mokytojas;
    • Asta Žiulpienė – logopedė metodininkė.

PROGIMNAZIJOS METODINĖ TARYBA:

  • Jolanta Vainušienė – pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, pradinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė, pirmininkė.
  • Nariai:
    • Asta Balsė – anglų kalbos vyresnioji mokytoja, humanitarinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė;
    • Silvija Geležinienė – socialinė pedagogė, pagalbos mokiniui specialistų metodinės grupės pirmininkė;
    • Jurgita Kiršanskienė – rusų kalbos mokytoja, 5–8 klasių auklėtojų metodinės grupės pirmininkė;
    • Aurika Mačėnienė – dorinio ugdymo (tikybos) vyresnioji mokytoja, estetinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė;
    • Marija Narkienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja, ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė;
    • Gražina Žiliūtė – gamtos ir žmogaus, geografijos mokytoja, realinio, gamtamokslinio ir socialinio ugdymo mokytojų metodinės grupės pirmininkė.

IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO MOKYTOJŲ METODINĖ GRUPĖ

  • Marija Narkienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja, pirmininkė;
  • Nariai:
    • Renata Bačiulienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė;
    • Živilė Barkauskaitė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
    • Lina Beniušienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė;
    • Rūta Daukantaitė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
    • Sonata Drakšienė – meninio ugdymo vyresnioji mokytoja;
    • Radvilė Jaunė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
    • Rasa Lapienė – meninio ugdymo mokytoja;
    • Renata Lazdauskienė – ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja;
    • Ema Marija Maslauskaitė – meninio ugdymo mokytoja;
    • Violeta Milašienė – ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja;
    • Laura Mockevičienė – ikimokyklinio ugdymo neatestuota mokytoja;
    • Rita Račienė – priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja;
    • Aldona Riepšienė – priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja;
    • Sigita Sokaitė – ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja;
    • Aurelija Staponienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
    • Dominyka Paulauskienė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
    • Raminta Piluckienė – ikimokyklinio ugdymo neatestuota mokytoja;
    • Giedrė Rusteikė – priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė;
    • Ilona Vitkutė – ikimokyklinio ugdymo mokytoja.

PRADINIO UGDYMO MOKYTOJŲ METODINĖ GRUPĖ:

  • Jolanta Vainušienė – pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, pirmininkė.
  • Nariai:
    • Alma Bružienė – pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
    • Astra Lasienė – pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
    • Rasa Lapienė – muzikos mokytoja;
    • Eglė Liebutė – pradinio ugdymo mokytoja;
    • Inga Jonauskienė – pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
    • Rasa Marciulevičienė – pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
    • Eglė Paulikienė – dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja metodininkė, anglų kalbos mokytoja;
    • Elena Šimkuvienė – pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
    • Justas Valaitis – pradinio ugdymo vyresnysis mokytojas;
    • Eglė Žvirzdinienė – pradinio ugdymo mokytoja.

REALINIO-GAMTAMOKSLINIO IR SOCIALINIŲ MOKSLŲ UGDYMO MOKYTOJŲ METODINĖ GRUPĖ:

  • Gražina Žiliūtė – gamtos ir žmogaus, geografijos mokytoja, pirmininkė.
  • Nariai:
    • Nijolė Andriuškytė – matematikos mokytoja metodininkė ;
    • Steponas Bambalas – informacinių technologijų ir matematikos vyresnysis mokytojas;
    • Aurelija Bėrantaitė – chemijos mokytoja;
    • Sigita Jonaitienė – istorijos mokytoja metodininkė.
    • Edita Miežetienė – informacinių technologijų mokytoja metodininkė;
    • Regina Norvaišienė – istorijos mokytoja metodininkė;
    • Pranas Paulikas – fizikos vyresnysis mokytojas;
    • Aldona Riepšienė – istorijos vyresnioji mokytoja;
    • Edita Vainušė – biologijos mokytoja.

HUMANITARINIO UGDYMO MOKYTOJŲ METODINĖ GRUPĖ:

  • Asta Balsė – anglų kalbos vyresnioji mokytoja, pirmininkė.
  • Nariai:
    • Sigita Dirmeitienė – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;
    • Vida Garjonienė – vokiečių kalbos mokytoja metodininkė;
    • Regina Katkuvienė – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;
    • Jurgita Kiršanskienė – rusų kalbos mokytoja;
    • Vaida Valantinavičiūtė-Kaktienė – anglų kalbos vyresnioji mokytoja.

ESTETINIO UGDYMO MOKYTOJŲ METODINĖ GRUPĖ:

  • Aurika Mačėnienė – dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja, pirmininkė.
  • Nariai:
    • Daiva Beivydienė – muzikos mokytoja metodininkė;
    • Vida Garjonienė – žmogaus saugos mokytoja metodininkė;
    • Ema Marija Maslauskaitė – šokio mokytoja;
    • Henrikas Lubinas – fizinio ugdymo mokytojas;
    • Aldona Riepšienė – dorinio ugdymo (etikos) mokytoja;
    • Lina Nikartienė – technologijų mokytoja;
    • Justina Žemgulienė – technologijų mokytoja;
    • Živilė Sabaliauskaitė – dailės mokytoja ekspertė.
  •  

PAGALBOS MOKINIUI SPECIALISTŲ METODINĖ GRUPĖ:

  • Silvija Geležinienė – socialinė pedagogė, pirmininkė.
  • Nariai:
    • Indrė Afarjancė – specialioji pedagogė;
    • Julija Akimenkova – pssichologė;
    • Jurgita Anilionienė – psichologė;
    • Diana Anužienė  – socialinė pedagogė;
    • Emilija Gagilaitė – logopedė;
    • Vita Kietelytė – vyresnioji logopedė;
    • Toma Šikšniuvienė – specialioji pedagogė, logopedė;
    • Asta Žiulpienė – logopedė metodininkė.

5–8 KLASIŲ AUKLĖTOJŲ METODINĖ GRUPĖ:

  • Jurgita Kiršanskienė, 6b klasės auklėtoja, pirmininkė.
  • Nariai
    • Nijolė Andriuškytė, 7a klasės auklėtoja;
    • Daiva Beivydienė, 5a klasės auklėtoja;
    • Sigita Dirmeitienė, 6a klasės auklėtoja;
    • Živilė Sabaliauskaitė, 8a klasės auklėtoja;
    • Aurika Mačėnienė, 8b klasės auklėtoja;
    • Gražina Žiliūtė, 5b ir 7b klasių auklėtoja.
  •  

 

 

Pamokų laikas

Pamokų laikas 1-4 klasėms:

  1. pamoka 8.00 – 8.45
  2. pamoka 8.55 – 9.40
  3. pamoka 9.50 – 10.35
  4. pamoka 11.05 – 11.50
  5. pamoka 12.00 – 12.45
  6. pamoka 12.55-13.40

Pamokų laikas 5-8 klasėms:

  1. pamoka 8.00 – 8.45
  2. pamoka 8.55 – 9.40
  3. pamoka 9.50 – 10.35
  4. pamoka 10.45 – 11.30
  5. pamoka 12.00 – 12.45
  6. pamoka 12.55-13.40
  7. pamoka 13.45–14.30
Darbuotojų poreikis

„Ką jaunose dienose įgysi, tuomi ir senatvėje džiaugsies“ (S. Daukantas)

Skip to content

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą dėl jų naudojimo. Daugiau informacijos

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close