Kretingos Simono Daukanto progimnazija

MISIJA: Teikti kokybišką ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį ir pagrindinį išsilavinimą (pagrindinio ugdymo pirmoji dalis), ugdyti mokinių bendrąsias kompetencijas saugioje ir sveikoje aplinkoje.

VIZIJA: Moderni, besimokanti, atvira kaitai mokykla, kurioje saugu ir gera mokytis, dirbti ir kurti.

Adresas

Palangos g. 25, LT-97122 Kretinga

Susisiekite telefonu

+370 (626) 03480

Elektroninis paštas

info@kdp.lt

Tarptautinei Žemės dienai paminėti 5-8 klasių mokiniams vyko ugdymo diena

Tarptautinei Žemės dienai paminėti 5-8 klasių mokiniams vyko ugdymo diena

Balandžio 22 d. 5-8 klasių mokiniams vyko ugdymo diena, tarptautinei Žemės dienai paminėti.
Atvyko svečiai iš Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos, pranešimą apie aplinkosaugininko profesiją skaitė vyr. specialistė V. Burbienė, apie saugomas teritorijas Lietuvoje skaitė pranešimą svečias iš Žemaitijos saugomų teritorijų direkcijos, Salantų regioninio parko lankytojų centro administratorė D. Jonušaitė.
Mokiniai turėjo galimybę sužinoti su kokiais iššūkiais susiduria aplinkos apsaugos darbuotojai, kokia yra saugomų teritorijų paskirtis Lietuvoje. Šią ugdymo dieną susipynė lietuvių liaudies išmintis, gamtos garsai muzikoje bei jūros motyvai. Mokiniai analizavo literatūros kūrinius ir tyrinėjo gamtą pamokoje ,,Ką pasakytų mūsų senoliai?”. Muzikos pamokoje kūrė garsus iš natūralių priemonių. Atvykę svečiai iš Klaipėdos Jūrų muziejaus vedė edukacijas ir kūrybines dirbtuves, kurių metu mokiniai analizavo Baltijos jūros problemas, kodėl nyksta jūros kiaulės, sužinojo žuvų populiacijos kaitos priežastis bei tai, kaip veikia jūros ekosistemą žvejybiniai tinklai. Veikdami kūrybiškai, komandiškai ir bendradarbiaudami, mokiniai bandė siūlyti sprendimus, kaip sumažinti Baltijos jūros taršą bei išsaugoti nykstančias svarbias organizmų rūšis, ugdėsi aplinkosauginės kultūros ir darnaus vystymosi įgūdžius.
Ugdymo dieną organizavo geografijos ir gamtos mokslų mokytoja Gražina Žiliūtė.

Ši svetainė naudoja slapukus ir prašo jūsų asmeninių duomenų, kad pagerintų jūsų naršymo patirtį.
Skip to content