Kretingos Simono Daukanto progimnazija

MISIJA: Teikti kokybišką ikimokyklinį, priešmokyklinį, pradinį ir pagrindinį išsilavinimą (pagrindinio ugdymo pirmoji dalis), ugdyti mokinių bendrąsias kompetencijas saugioje ir sveikoje aplinkoje.

VIZIJA: Moderni, besimokanti, atvira kaitai mokykla, kurioje saugu ir gera mokytis, dirbti ir kurti.

Adresas

Palangos g. 25, LT-97122 Kretinga

Susisiekite telefonu

+370 (626) 03480

Elektroninis paštas

info@kdp.lt

Sveikatinimo ugdymo diena „Nuo sėklos iki vaisiaus“

Sveikatinimo ugdymo diena „Nuo sėklos iki vaisiaus“

Rugsėjo pabaigoje pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojai dalyvavo Sveikatinimo ugdymo dienoje „Nuo sėklos iki vaisiaus“.

Ugdymo dienos  tikslas – mokyti vaikus sveikos gyvensenos pagrindų, verslumo, skatinti mokinius įsitraukti į aktyvią fizinę veiklą.

Visą pusdienį mokiniai praleido žaisdami netradicinius žaidimus lauke, dalyvaudami viktorinose, kūrybinėse veiklose. Visos veiklos buvo pagrįstos tobulėjimo, pagarbos ir draugystės vertybėmis.

Mokytojos Jolantos Vainušienės iniciatyva  pradinukai tęsė projektą „Nuo sėklos iki vaisiaus“. Šiais metais mokiniai  kūrė darbelius iš moliūgų tema „Vabaliukai“. Linksmi, spalvingi, įdomūs vabaliukai iš moliūgų pateko į Kretingos miesto Moliūgo šventę.

Sveikatinimo ugdymo dienos akcentu tapo 4a klasės mokinių, jų mokytojos Jolantos Vainušienės bei valgyklos virėjų išvirta „Moliūgų“ sriuba. Šiais metais į „Moliūgų“ sriubą pakliuvo ne tik ketvirtokų užauginti moliūgai, bet ir lauko lysvėse augintos daržovės. Sriuba organizatoriai pavaišino visą progimnazijos bendruomenę.

Dėkojame visiems už užaugintus moliūgus, kūrybą, iniciatyvumą, skanią sriubą!

 

Ši svetainė naudoja slapukus ir prašo jūsų asmeninių duomenų, kad pagerintų jūsų naršymo patirtį.
Skip to content